Year

 

Name of student

 

Company

2011 Vidyanand madhukar yadav TCS
2011 Varun kumar singh TCS
2011 Rohma khan TCS
2011 Payal tamrakar TCS
2011 Sohail khan TCS
2011 R.Rajeev kumar L&T ECC
2011 Varun kumar singh L&T ECC
2011 Ayush chandrakar L&T ECC
2011 Vidyanand madhukar L&T ECC
2011 Saurabh baid L&T ECC
2012 Saksham mishra AMBUJA CEMENT
2012 Dimplesh jain FLOUR DANIEL
2012 Manish sahu FLOUR DANIEL
2012 Rohit pathak L&T
2012 Bhavik M vyas L&T
2012 Devendra kumar dewangan L&T
2012 Dibyendu jagatdev L&T
2012 Saurabh ganguly L&T
2012 Suraj talreja L&T
2012 Abhishek verma L&T
2012 Saksham mishra ULTRA TECH
2012 Pulkit singhal ULTRA TECH
2012 Abhishek verma S K S CONSTRUCTION
2013 Anchal jasuja TATA CONSULTANCY SERVICES
2013 Ashish singhal TATA CONSULTANCY SERVICES
2013 Rohit goverdhan TATA CONSULTANCY SERVICES
2013 Akhil singh parihar FLOUR DANIEL PVT.LTD HARYANA
2013 Kritika sinha FLOUR DANIEL PVT.LTD HARYANA
2013 Rituraj FLOUR DANIEL PVT.LTD HARYANA
2013 Ankur agrawal LAFARGE AGGREGATES & CONCRETE PVT.LTD
2013 Apoorva pandey LAFARGE AGGREGATES & CONCRETE PVT.LTD
2013 Vignesh kumar LAFARGE AGGREGATES & CONCRETE PVT.LTD
2013 Anand mohan singh L&T CONSTRUCTION
2013 Ashish singhal L&T CONSTRUCTION
2013 Mayank jain L&T CONSTRUCTION
2013 Shriyanshu swarnakar L&T CONSTRUCTION
2013 Vikas sahu L&T CONSTRUCTION
2014 Rangeet manik LAFARGE,MUMBAI
2014 Anubrato mukherjee LAFARGE,MUMBAI
2014 Amarjeet pandey INDIAN ARMY
2015 Siddharth nahta CAPGEMINI
2016 Ashish agnihotri INDIAN ARMY UES-27
2016 Aparna shrivastava EARLY ADMIT M.TECH (IIT GANDHI NAGAR)
2016 Himanshi dewangan EARLY ADMIT M.TECH (IIT GANDHI NAGAR)
2016 Prerna sarkar EARLY ADMIT M.TECH (IIT GANDHI NAGAR)
2016 Mahendra chopra ALL ONLINE COM
2016 Ankur kumar pandey ALL ONLINE COM
2016 Ayush bhonsle INDIAN NAVY,MUMBAI
2016 Srishti bafna INDIAN NAVY,MUMBAI
2016 Shreya rathore INDIAN NAVY,MUMBAI
2016 Archana verma INDIAN NAVY,MUMBAI
2016 Mohini patle INDIAN NAVY,MUMBAI
2016 Kunjan kumar pandey INDIAN NAVY,MUMBAI
2016 Vishnu kumar INDIAN NAVY,MUMBAI